Корзина
23 отзыва
Скидки до 20% на учебную литературу при заказе на классКупить со скидкой

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380504033033
+380961853310
УкраинаХарьковская областьХарьковул. Клочковская 28, Книжный рынок "Райский уголок" 6-й ряд 14 место
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Праздникplus - магазин для учителей, воспитателей и родителей
1 клас НУШ: Календарне планування за програмою Шияна 2020-2021 навчальний рік

1 клас НУШ: Календарне планування за програмою Шияна 2020-2021 навчальний рік

  • В наличии

30 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 100 грн.

1 клас НУШ: Календарне планування за програмою Шияна 2020-2021 навчальний рік
1 клас НУШ: Календарне планування за програмою Шияна 2020-2021 навчальний рікВ наличии
30 грн.
Купить
+380961853310
Юрий Анатольевич
+380961853310
Юрий Анатольевич
  • График работы
  • Адрес и контакты
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Інтернет-магазин "Кnigozirka" представляє видання "1 клас НУШ: Календарне планування за програмою Шияна 2020-2021 навчальний рік", розроблене відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України, з урахуванням вимог державного стандарту загальної освіти і на основі авторських програм.З урахуванням вікових особливостей класів вибудувана система навчальних занять, спроектовані цілі, завдання, очікувані результати навчання. Вимоги до результатів навчання конкретизовані, дані в діяльнісної формулюванні і в послідовності їх викладу. Саме сформульовані вимоги дозволять спланувати види навчальної діяльності, що забезпечить засвоєння навчального матеріалу на рівні вимог Державного стандарту. У плануванні наведений приблизний вимірювачі досягнення вимог до рівня підготовки. Планується використання нових педагогічних технологій у викладанні предмета.У пояснювальних записках програм вказано досить повний перелік навчальної та навчально-методичної літератури для учнів і вчителів.За підручниками : УКРАЇНСЬКА МОВАЗа підручником І. Большакової, М. Пристінської МАТЕМАТИКАЗа підручником А. ЗаїкиЗа підручником С. Логачевської, Т. Логачевської, О. КомарЯ ДОСЛІДЖУЮ СВІТЗа підручником О. Волощенко, О. Козак, Г. Остапенко. За підручником І. Большакової, М. ПристінськоїЗа підручником Т. Гільберг, С. Тарнавської, О. Гнатюк, Н. ПавичДИЗАЙН І ТЕХНОЛОГІЇ За альбомом-посібником «Маленький трудівничок» Л. Роговської МИСТЕЦТВОЗа підручником Л. Масол, О. Гайдамаки, О. КолотилоФІЗИЧНА КУЛЬТУРАКалендарно-тематичні плани рекомендується розглядати як орієнтовні. Вони припускають творче їх використання щодо розподілу навчального матеріалу і часу на вивчення різних тем, послідовності їх розгляду, заміни або залучення додаткового дидактичного матеріалу, вибору форм, методів, прийомів навчання, видів самостійної діяльності в рамках вимог Державного стандарту освіти.Кожен сумлінний і творчий учитель продумує стратегію і тактику своєї діяльності на весь навчальний рік. Це стрижень його професійного успіху.Календарно-тематичне планування фактично є основним документом, за яким працює педагог. План відображає всі уроки, що проводяться в навчальному році, кількість контрольних, практичних і лабораторних робіт.План складається на основі освітнього стандарту по предмету, і програми навчання.Існує кілька правил складання Календарно-тематичного планування:План складається на навчальний рік. З розрахунку кількість навчальних тижнів (34-35) помножити на кількість годин в тиждень.КТП повинен бути складений по чвертях (для молодшого і середнього ланки) або по півріччях (для старшої ланки).В кінці кожного розділу проводитися контроль знань, у формі тестування, заліку або контрольної роботи, аналіз КЗ і попередня підготовка.Що залишилися годинник розподіляються поурочно.Схема плану може варіюватися, залежно від предмета або навчального закладу, але повинна містити основні елементи.Дата проведення заняттяК
Характеристики
ISBN9789660796312
Дополнительные характеристики
Серияметодическая литература
ТипПособие для учителя
АвторЖаркова И.
Возраст1 класс
Кол-во страниц64
Тип бумагиофсет
Языкукраинский
Тип обложкимягкая
Формат, размерА5 (150*210 мм)
ИздательствоПідручники і посібники
Информация для заказа
  • Цена: 30 грн.